ГЕ Медицал Утах претворник кабл
Услови плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, ТНТ, ЕМС, Федек, УПС, морским путем
Време трајања: 1-7 радних дана
МОК: 2 ком
Opis
Ако тражите кабел медицинског утах претварача кабла, слободно се обратите нашој фабрици. Као један од водећих произвођача и добављача у Кини, понудићемо вам не најјефтинију, већ конкурентну цену и одличну услугу. Будите сигурни да купујете наше квалитетне производе.
ГЕ Медицал Утах претворник кабл
Услови плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, ТНТ, ЕМС, Федек, УПС, морским путем
Време трајања: 1-7 радних дана
МОК: 2 ком
Цена: преговарање
Техничке спецификације:
| Боја кабла | сива |
| Кабелски материјал | ТПУ јакна |
| Дужина кабла | 3m |
| Пречник кабла | 4 мм |
| Конектор за инструменте | ГЕ црвени 11-полни прикључак |
| Трансдуцер | Утах |
| тежина | 90g |
| Гаранција | 1 године |


Popularne oznake: кабл за медицински утах претварач, произвођачи, добављачи, фабрика, јефтино, купујте
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа










