
ГЕ Маркуетте компатибилни ЕКГ кабл 3-ЛД
Компатибилни: ГЕ Дасх ПРО 4000, Дасх ПРО 3000, Дасх ПРО 2000, Дасх 1000, Еагле Системс, „МАЦ-Лаб, Солар 9500, Солар 8000. Солар 3000, Трам 100, Трамвај 200, Трамвај 300, Трамвај 400, Трамвај 500, Трамвај 600, Трамвај 800, Унити Системс "
Услови плаћања: 100% депозит пре Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, УПС, Федек, ЕМС, ТНТ, морским путем
Рок испоруке: 1-7 радних дана (зависи од ваше количине)
МОК: 20 ком
Opis
ГЕ Маркуетте компатибилни ЕКГ кабл 3-ЛД
Компатибилни: ГЕ Дасх ПРО 4000, Дасх ПРО 3000, Дасх ПРО 2000, Дасх 1000, Еагле Системс, ГГ куот; МАЦ-Лаб, Солар 9500, Солар 8000. Солар 3000, Трам 100, Трамвај 200, Трамвај 300, Трамвај 400, Трамвај 500, Трамвај 600, Трамвај 800, Унити Системс ГГ куот;
Услови плаћања: 100% депозит пре Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, УПС, Федек, ЕМС, ТНТ, морским путем
Рок испоруке: 1-7 радних дана (зависи од ваше количине)
МОК: 20 ком
Техничке спецификације:
| Боја кабла | Греи |
| Кабелски материјал | ТПУ јакна |
| Пречник кабла | 4мм |
| Кабловски вод | 3 води |
| Дужина кабла пртљажника | 2.7m |
| Дужина оловног кабла | 0.9m |
| Конектор за инструменте | Равни 11-пински ГЕ прикључак |
| Стрпљиви крајњи конектор | клип |
| Тежина | 120g |
| Гаранција | 1 година |

Popularne oznake: кабл компатибилни са маркуетте ецг 3-лд, произвођачи, добављачи, фабрика, јефтине, купују
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







