
Сиеменс компатибилан вишеканални кабл за пртљажник
Услови плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, ТНТ, ЕМС, Федек, УПС, морским путем
Време трајања: 3-7 радних дана
МОК: 50 ком
Opis
Сиеменс компатибилан вишеканални кабл за пртљажник
Драегер: Инфинити Ц500, Инфинити Ц700, Инфинити Делта, Инфинити Делта КСЛ, Инфинити Гамма, Инфинити Гамма Кс, Инфинити Гамма КСЛ, Инфинити Каппа, Инфинити Каппа КСЛТ, Инфинити Омега С, Инфинити Виста, Инфинити Виста КСЛ, СЦ 6000, СЦ 7000, СЦ 9000
Услови плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, ТНТ, ЕМС, Федек, УПС, морским путем
Време трајања: 1-7 радних дана
МОК: 50 ком
Техничке спецификације:
| Назив производа | Сиеменс Мулти-Линк кабл |
| Место порекла | Гуангдонг, Кина |
| Марка | Молите се |
| Број модела | Драгер / Сиеменс |
| Цертификати | ЦЕ / ИСО |
| Цабле Материал | ТПУ |
| Пречник кабла | 7.5мм |
| Боја кабла | Греи |
| Цоннецтор Дистал | Правокутни, 16-пински Драегер Инфинити прикључак |
| Проксимални прикључак | Твин Пин конектор и двоструки 7-пин конектори |
| Дужина кабла | 3m |
| Паковање | Индивидуално паковање |
| Класификација инструмената | Класа ИИ |
| Својства | ЕКГ монитор, ЕКГ машина |
| Тежина | 500g |
| Гаранција | 2 године |

Popularne oznake: сиеменс компатибилни вишеканални кабл, произвођачи, добављачи, фабрика, јефтино, купују
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа
-

10-pinski Siemens senzor za SPO2 za veterinarski klip
-

Philips 12-pinski senzor SpO2 senzor za djecu
-

Senzor za novorođenče WO SpO2 Biocare BM-9000S
-

Mennen kompatibilan senzor za novorođenče WO SPO2 sa...
-

Nonin 8000AA / 8000AP SpO2 senzor 7-polni isječak za...
-

Нонин 8000 АА / 8000 АП СпО 2 Сензор 7 Пин

