
ЕКГ кабл ИЕЦ 5 олов компатибилан са Хеллигеом
Компатибилни модел бр .: Хеллиге, Сервомед 4, Генерација, СЦП 851, СЦП 852, СЦП 844, СЦС 804,, ЦардиоСерв, ВИЦОМ-см
Термин плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, УПС, ЕМС, ТНТ, Федек, морским путем
Време трајања: 1-7 дана (зависи од ваше количине)
МОК: 30ком
Opis
Снага компатибилног са ХЕЛЛИГЕ ЕЦГ каблом са 5 водича
Компатибилни модел бр .: Хеллиге, Сервомед 4, Генерација, СЦП 851, СЦП 852, СЦП 844, СЦС 804,, ЦардиоСерв, ВИЦОМ-см
Термин плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, УПС, ЕМС, ТНТ, Федек, морским путем
Време трајања: 1-7 дана (зависи од ваше количине)
МОК: 30ком
Техничке спецификације:
| Тип | ЕКГ кабл |
| Боја кабла | Греи |
| Кабелски материјал | ТПУ јакна |
| Дужина кабла пртљажника | 2.7m |
| Дужина оловног кабла | 0.9m |
| Конектор за инструменте | 10-пин |
| Стандардно | ИЕЦ |
| Кабловски вод | 5 води |
| Терминал за крај пацијента | Снап |
| Величина пацијента | Одрасли / Педијатријски |
| Нето тежина | 300g |
| Гаранција | годину дана |

Popularne oznake: хеллиге компатибилни екг кабл иец 5 олово, произвођачи, добављачи, фабрика, јефтино, купују
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







