Оригинални 6-пински ЕКГ кабл за Зонцаре Снап конектор
Термин плаћања: Т/Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, УПС, ЕМС, ТНТ, Федек, морем
Време испоруке: 1-7 дана (зависи од ваше количине)
МОК: 30 ком
Opis
Оригинални 6-пински ЕКГ кабл за зонцаре снап конектор
Опис производа
| Категорија | ЕКГ |
|---|---|
| Цертификати | ЦЕ, ИСО |
| Цоннецтор Дистал | Округли, 6-пин конектор |
| Цоннецтор Прокимал | стиснути или шкљоцнути |
| Без латекса | да |
| Боја оловног кабла | Греи |
| Пречник оловног кабла | 2,6 мм |
| Материјал оловног кабла | ТПУ јакна |
| Кодирање у боји олова | АХА/ИЕЦ |
| Леад Нумбер | 3/5 |
| Врста паковања | Кеса |
| Јединица паковања | 1 |
| Величина пацијента | Одрасли/Педијатријски |
| Отпор | Не |
| Стерилно | Не |
| Укупна дужина кабла | 3.6m |
| Дужина кабла за пртљажник | 2.7m |
| Гаранција | 12 месеци |
Како функционишу ЕКГ електроде?
ЕКГ електрода је графички опис електричне активности срца и креира се анализом неколико електрода. Другим речима,свака ЕКГ електрода се израчунава анализом електричних струја које детектује неколико електрода.




Popularne oznake: оригинални 6пин ецг кабл за зонцаре снап конектор, произвођачи, добављачи, фабрика, јефтино, купити
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа











