Заменљива батерија монитора Биолигхт М800 3.7В ЛБ-03
Компатибилно: Биолигхт М800
Услови плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, ТНТ, ЕМС, Федек, УПС, морским путем
Време трајања: 3-7 радних дана
Узорци су доступни
Opis
Ако тражите биолигхт м800 3.7в монитор за замену батерије лб-03, слободно се обратите нашој фабрици. Као један од водећих произвођача и добављача у Кини, понудићемо вам не најјефтинију, већ конкурентну цену и одличну услугу. Будите сигурни да купујете наше квалитетне производе.
Заменљива батерија монитора Биолигхт М800 3.7В ЛБ-03
Место порекла:Кина
Марка:Биолигхт
Сертификација:ЦЕ
Компатибилно:M800
Минимална количина поруџбине:1 ком
Цена:као што је објашњено
Време испоруке:1-3 радних дана
Способност снабдевања:600ком / недељно
Техничке спецификације:
| Назив производа | Медицинска пуњива батерија |
| Место порекла | Гуангдонг, Кина |
| Марка | Молите се |
| Цертификати | ЦЕ / ИСО |
| Величина | 48,2 * 49,8 * 13,2 мм |
| Номинални капацитет | 1600мАх |
| Тежина | 50g |
| Тип | ЛИ-ИОН |
| Номинални напон | 3.7V |
| Батерија КТИ | 2 ћелије |
| Апликација | Биолигхт М800 |
| Боја | Црн |
| Пакет | Индивидуална кутија |



Popularne oznake: биолигхт м800 3.7в монитор заменљива батерија лб-03, произвођачи, добављачи, фабрика, јефтино, купују
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа











