
Замена батерије ГЕ монитора УТ4000
Компатибилно: пхилипс УТ4000
Услови плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, ТНТ, ЕМС, Федек, УПС, морским путем
Време испоруке: 3-7 радних дана
Доступни су узорци
Opis
Замена батерије ГЕ монитора УТ4000
Место порекла:Кина
Марка:Пхилипс
Сертификација:ЦЕ
Компатибилно:УТ4000
Минимална количина поруџбине:1 ком
Цена:као што је објашњено
Време испоруке:1-3 радна дана
СупплиАбилити:600ком недељно
Техничке спецификације:
| Назив производа | Медицинска пуњива батерија |
| Место порекла | Гуангдонг, Кина |
| Марка | Молите-мед |
| Сертификати | ЦЕ / ИСО |
| Величина | 90 * 70 * 106 мм |
| Номинални капацитет | 4500мАх |
| Тежина | 1320g |
| Тип | Запечаћено олово |
| Номинални напон | 12V |
| Апликација | Пхилипс УТ4000 |
| Боја | црн |
| Пакет | Појединачна кутија |

Popularne oznake: ге монитор заменска батерија ут4000, произвођачи, добављачи, фабрика, јефтино, купују
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







