Келлимед батерија за пумпу за шприцу
Каталог: Батерија
Тип производа: Келлимед ЗНБ-КСД батерија
Мининум количина за наруџбину: 1ком
Сертификација: ЦЕ / ИСО13485
Цена: Преговарање
Opis
Ако тражите батерију пумпе за шприцу Келлимед, добродошли сте да контактирате нашу фабрику. Као један од водећих произвођача и добављача у Кини, понудићемо вам не најјефтинију, али конкурентну цену и одличну услугу. Будите сигурни да купујете наше квалитетне производе.
Келлимед батерија за пумпу за шприцу
Место порекла:Кина
Услови плаћања:100% Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин куповине:ДХЛ, ТНТ, ЕМС, Федек, УПС, морем
Време испоруке:1-3 дана за узорак, 7-14 дана за велику наруџбину након плаћања.
Детаљи о производу:
| Место порекла | Гуангдонг, Кина |
| Марка | Молите-мед |
| Компатибилност | Келлимед ЗНБ-КСДХИЛБ-727 ТВСЛБ-004 |
| Компатибилни модели | ЗНБ-КСД ЗНБ-КСБ |
| Сертификати | ЦЕ / ИСО |
| Боја | Плави |
| Величина батерије | 57,5 * 50 * 29 мм |
| Материјал | НИ-МХ |
| Тежина | 237g |
| Капацитет | 2000мАх |
| Напон | 9.6V |
| Тип | Пуњива батерија |
| Пакет | појединачно паковање |
| Гаранција | 1 година |

Popularne oznake: батерија пумпе за шприц келлимед, произвођачи, добављачи, фабрика, јефтина, купују
Par:ГЕ ДАСХ батерија
Sledeći:ГЕ Витал Сигнс Монитор батерија
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа











