Сирецуст 630 / Сирецуст 700 / Сирем модул Сиеменс Спо2 продужни кабел
Термин плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, УПС, ЕМС, ТНТ, Федек, морским путем
Време трајања: 1-7 дана (зависи од ваше количине)
МОК: 30ком
Opis
Ако тражите сирецуст 630 / сирецуст 700 / сирем модул сиеменс спо2 продужни кабл, слободно се обратите нашој фабрици. Као један од водећих произвођача и добављача у Кини, понудићемо вам не најјефтинију, већ конкурентну цену и одличну услугу. Будите сигурни да купујете наше квалитетне производе.
Сирецуст 630 / Сирецуст 700 / Сирем модул Сиеменс Спо2 продужни кабел
Термин плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, УПС, ЕМС, ТНТ, Федек, морским путем
Време трајања: 1-7 дана (зависи од ваше количине)
МОК: 30ком
Техничке спецификације:
| Тип | Спо2 продужни кабел |
| Потврда | ЦЕ / ИСО |
| Боја кабла | Греи |
| Пречник кабла | 4мм |
| Кабелски материјал | ТПУ јакна |
| Дужина кабла пртљажника | 2.4m |
| Прокимак конектор | 10 пин округла |
| Дистални конектор | ДБ9 Фемале |
| Класификације инструмената | Класа ИИ |
| Величина пацијента | Одрасли / Педијатријски |
| Нето тежина | 150g |
| Гаранција | годину дана |

Popularne oznake: сирецуст 630 / сирецуст 700 / сирем модул сиеменс спо2 продужни кабл, произвођачи, добављачи, фабрика, јефтино, купују
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа










