ЕКГ-ови компатибилни са Драгер-ом 6 водича
Компатибилност: Драегер Инфинити М300, Инфинити М540, МултиМед Плус, МултиМед Плус ИЛИ
Услови плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, ТНТ, ЕМС, Федек, УПС, морским путем
Време трајања: 3-7 радних дана
МОК: 50 ком
Opis
ЕКГ-ови компатибилни са Драгер-ом 6 водича
Компатибилност:Драегер Инфинити М300, Инфинити М540, МултиМед Плус, МултиМед Плус ИЛИ
Услови плаћања:Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин куповине:ДХЛ, ТНТ, ЕМС, Федек, УПС, морским путем
Време реализације:3-7 радних дана
МОК:50 ком
Техничке спецификације:
| Назив производа | ЕЦГ Леадвирес |
| Место порекла | Гуангдонг, Кина |
| Марка | Молите се |
| Број модела | Драегер |
| Цертификати | ЦЕ / ИСО |
| Цабле Материал | ТПУ јакна |
| Пречник кабла | 2.5мм |
| Боја кабла | Греи |
| Цоннецтор Дистал | Дин-Стиле |
| Проксимални прикључак | Пинцх / Граббер |
| Дужина кабла | 1m |
| Паковање | Индивидуално паковање |
| Класификација инструмената | Класа ИИ |
| Својства | ЕКГ монитор, ЕКГ машина |
| Тежина | 100g |
| Гаранција | 1 година |

Popularne oznake: драгон компатибилни ецг водичи 6 водичи, произвођачи, добављачи, фабрика, јефтино, купују
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа









