
Senzor kabela adaptera za izravno klip za TPU za odrasle koji se može ponovo koristiti
Kompatibilno: Nellcor, Masimo, Mindray, Philips, GE Healthcare, Nihon Kohden
Veličine: isječak za prste za odrasle, dječji isječak za prste, silikonski meki za odrasle, dječiji silikonski meki, omot za novorođenčad (nedodirljiv), omot za novorođenče (odvojiv)
Original: Guangdong, Kina
Marka: pray-med
Opis
Senzor kabela adaptera za izravno klip za TPU za odrasle koji se može ponovo koristiti
Kompatibilnost:
| Proizvođač | Model |
|---|---|
| Bitmos | sat 800, sat 801, sat 805, sat 816, satPuls |
| CAS Med | 511 |
| Cardio Aid | 200 |
| Covidien> Nellcor | N-3000, N-390, N-395, N-550, N-560, N-595, N-600, N-6000, N-600x, NPB-290, NPB-295, Simfonija N-3000 |
| Kritičari | 506DNV3, 506DNVP3, 506LNV3, 506LNVP3, 506NV3, 506NVP3 |
| DRE | Talasna linija |
| Datex Ohmeda | Cardiocap / 5, enGuard CM5 |
| Digicare | LW600 |
| Fukuda Denshi | Dynascope DS-7100 |
| GE Healthcare> Critikon> Dinamap | Carescape B650, Carescape V100, Dinamap ProCare s Masimo Pro 1000, E-NSAT, M-NSAT moduli, Pro 1000, Pro 1000 V3, Pro 200, Pro 300, Pro 300V2, Pro 400, Pro Series, Pro Series V2, ProCare, ProCare 200, ProCare 300, ProCare 400, ProCare Ausculatory 400, ProSeries V2, V300 |
| Huntleigh | Sve |
| Invivo | Escort II OPT30 Prizma, MDE Prism Escort, T8 |
| Masimo | Sve, Rad-5 |
| Mediana | YM6000 |
| Medtronic> Fizio kontrola | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E |
| Midmark> Cardell | 9403, 9500HD |
| Mindray> Datascope | Accutor V, Accutorr Plus, Accutorr Plus (Nellcor), Accutorr V, Duo, EPM4, pasoš 2, pasoš 2LT, pasoš V, pasoš XG, spektar, spektar ILI, trio, V12, V21 |
| Nihon Kohden | BSM-2300, BSM-2304A, BSM-4100, BSM-4104A, BSM-4114A, BSM-5100 |
| Omron> Colin | BP-306, BP-508, BP-808, BP-88, BP-88S, BP-S510, Press-Mate, T105NXM |
| Oridion | Capnostream 20 |
| Philips | Prodigy, VS1 |
| Respironics | Alisa 5 |
| Welch Allyn | 42NT0-E1 LXi, 45NE0-E1 LX, 53STP, Propaq CS, Spot Vitalni znakovi 42MTB-E1, Spot Vitalni znakovi 42NTB-E1, Spot Vitalni znakovi lXi |
| Zoll | E serija, serija M, serija R |
| Boja kabla | siva |
|---|---|
| Prečnik kabla | 4 mm |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Kategorija | SpO2 |
| Certifikati | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS kompatibilno |
| Distalni konektor | DB 14-polni priključak |
| Proksimalni priključak | Klip za odrasle |
| Bez lateksa | Da |
| Vrsta ambalaže | Torba |
| Jedinica za pakovanje | 1 |
| Veličina pacijenta | Odrasli (> 40 kg) |
| SpO2 tehnologija | Nellcor OxiSmart |
| Sterilni | Ne |
| Ukupna dužina kabla | 3 m |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 150g |
Značajke:
1 Vrhunski kvalitet, konkurentna cijena, dobar izgled, brza isporuka
2.Materijali konektora i kabela u skladu su sa UL i Rohs standardom
3.Kvaliteta 100% zagarantovana, tačno merenje i brz odziv
4. Superiorna fleksibilnost i trajnost
5.Tehnologijski proces: sečenje, zavarivanje, oblikovanje, montaža i ispitivanje
6.4 Dostupne veličine: odrasla, dječja, novorođenčad i novorođenčad
7.OEM / ODM dostupni, prilagodljivi i crteži su prihvaćeni
8. Primjer uzorka i Mali nalog su prihvaćeni
9.Uvjeti plaćanja: T / T, Paypal, Western Union, Gram Gram
10. Metode isporuke: DHL, EMS, UPS ili Fedex
Popularne oznake: isječak za tpu za odrasle clip višestruka upotreba spo2 sonda direktno adapter kabelski senzor, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа
-

Долпхин Масимо ДБ 14пинс Компатибилан СпО2 сензор се...
-

Голдваи Цхоице 5пин Оне Нотцх Неонате Врап СпО2 сензор
-

ЦЛИ Компатибилан 3401,3304,3303,3302,3301,3300 монит...
-

Компатибилни спацелабс 91369/91370 СпО2 сензор за ко...
-

ГЕ Маркуетте (Масима) Компатибилан СпО2 сензор Сензо...
-

Цритицаре / ЦСИ Цомпатибле 934СДН СпО2 сензор

