
Masimo TPU Senzor kabla kratkog spoja SPO2 od materijala
Kompatibilan: Masimo
Veličine: isječak za prste za odrasle, dječji isječak za prste, silikonski meki za odrasle, dječiji silikonski meki, omot za novorođenčad (nedodirljiv), omot za novorođenče (odvojiv)
Original: Guangdong, Kina
Marka: pray-med
Opis
Masimo senzor za odrasle s kratkim SPO2 materijalima za odrasle ClipU materijal za višekratnu upotrebu
Kompatibilnost:
| Proizvođač | Model |
|---|---|
| Bitmos | sat 800, sat 801, sat 805, sat 816, satPuls |
| GE Healthcare> Critikon> Dinamap | Dinamap ProCare s Masimo Pro 1000, Pro 300V2, ProCare 300, ProCare Ausculatory 400, ProSeries V2, V300 |
| Invivo | Escort II OPT30 Prizma, T8 |
| Masimo | Sve, Rad-5 |
| Medtronic> Fizio kontrola | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E |
| Mindray> Datascope | Accutor V, Accutorr Plus, Accutorr V, duo, EPM4, pasoš 2, pasoš 2LT, pasoš V, pasoš XG, spektar, spektar ILI, trio, V12, V21 |
| Respironics | Alisa 5 |
| Welch Allyn | 45NE0-E1 LX, 53STP, Propaq CS, Spot Vitalni znakovi 42MTB-E1, Spot Vitalni znakovi lXi |
| Zoll | E serija, serija M, serija R |
Tehničke specifikacije:
| Boja kabla | Svijetlo siva |
|---|---|
| Prečnik kabla | 4 mm |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Kategorija | SpO2 |
| Certifikati | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS kompatibilno |
| Distalni konektor | Masimo 10-pinski priključak |
| Proksimalni priključak | Softver za odrasle |
| Bez lateksa | Da |
| Vrsta ambalaže | Torba |
| Jedinica za pakovanje | 1 |
| Veličina pacijenta | Odrasli (> 40 kg) |
| SpO2 tehnologija | Masimo |
| Sterilni | Ne |
| Ukupna dužina kabla | 1 m |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 150g |
Značajke:
1 Premiun kvaliteta, konkurentna cijena, dobar izgled, brza isporuka
2.Materijali konektora i kabela u skladu su sa UL i Rohs standardom
3.Kvaliteta 100% zagarantovana, tačno merenje i brz odziv
4. Superiorna fleksibilnost i trajnost
5.Tehnologijski proces: sečenje, zavarivanje, oblikovanje, montaža i ispitivanje
6.OEM / ODM dostupni, prilagodljivi i crteži su prihvaćeni
7. Primjer uzorka i Mali nalog su prihvaćeni
8.Uvjeti plaćanja: T / T, Paypal, Western Union, Gram Gram
9.Načini isporuke: DHL, EMS, UPS ili Fedex
Ako imate bilo kakvo pitanje ili vam je potrebna pomoć, ne ustručavajte se kontaktirati nas.
Popularne oznake: Masimo TPU osjetnik kabela kratkog spoja SPO2, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupuju
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа
-

Цхоицемед Редел 6пин одраслих прст клип пулсе окимет...
-

Купи Цомпатибле Миндраи МЕЦ1000 / пм9000 СпО2 Сензор...
-

Миндраи Беневиев Т5 Т8 Монитор Неллцор модул СпО2 сонда
-

ГЕ Маркуетте (Неллцор) Компатибилан одрасли прстен Ц...
-

GE Healthcare višestruki senzor kablova SpO2 sonde
-

Senzor kabla A6 sonde za višekratnu upotrebu za odra...

