Newtech SpO2 senzor kabla NT3A
Kompatibilno: Newtech NT3A, NT3B, NT3E, NT3F
Veličine: Odrasla silikonska meka, dječja silikonska meka
Original: Guangdong, Kina
Marka: pray-med
Opis
Newtech SpO2 senzor kabla NT3A
Opis:
| Boja kabla | siva |
|---|---|
| Prečnik kabla | 4 cijepanje na 2,5 * 2 mm |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Kategorija | SpO2 |
| Certifikati | CE, ISO |
| Distalni konektor | 12-polni, okrugli konektor |
| Proksimalni priključak | Dječja meka |
| Bez lateksa | Da |
| Vrsta ambalaže | Torba |
| Jedinica za pakovanje | 1 |
| Veličina pacijenta | Pedijatrijski (15-40Kg) |
| SpO2 tehnologija | Digitalni |
| Sterilni | Ne |
| Ukupna dužina kabla | 3 m |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 150 g |
Značajke:
1 Vrhunski kvalitet, konkurentna cijena, dobar izgled, brza isporuka
2.Materijali konektora i kabela u skladu su sa UL i Rohs standardom
3.Kvaliteta 100% zagarantovana, tačno merenje i brz odziv
4. Superiorna fleksibilnost i trajnost
5.Tehnologijski proces: sečenje, zavarivanje, oblikovanje, montaža i ispitivanje
6.OEM / ODM dostupni, prilagodljivi i crteži su prihvaćeni
7. Primjer uzorka i Mali nalog su prihvaćeni
8.Uvjeti plaćanja: T / T, Paypal, Western Union, Gram Gram
9.Načini isporuke: DHL, EMS, UPS ili Fedex
Popularne oznake: Newtech SpO2 sonda za kabele NT3A, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupuju
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа
-

Компатибилни М1191бл Пхилипс Мп20 8пин СпО2 сензор
-

Датасцопе 0020-00-071-01 8пин СпО2 сензор Сензор са ...
-

Контрон 7138 одраслих прст клип СпО2 сензор сензор, ...
-

Цритицаре / ЦСИ Цомпатибле 934СДН СпО2 сензор
-

Nellcor Oximax DB9 senzor za odrasle Spo2 kompatibil...
-

Senzor kabela adaptera za izravno klip za TPU za odr...

