Температурна сонда за драгер - 4329889
Услови плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, ТНТ, ЕМС, Федек, УПС, морским путем
Време трајања: 3-7 радних дана
МОК: 50 ком
Opis
Температурна сонда за драгер - 4329889
Компатибилност: ДраегерИнфинити Делта, Инфинити Гамма, Инфинити Каппа, Инфинити Виста
Услови плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, ТНТ, ЕМС, Федек, УПС, морским путем
Време трајања: 3-7 радних дана
МОК: 50 ком
Техничке спецификације:
| Назив производа | Сонда |
| Место порекла | Гуангдонг, Кина |
| Марка | Молите се |
| Број модела | Драгер |
| Цертификати | ЦЕ / ИСО |
| Цабле Материал | ТПУ |
| Пречник кабла | 4мм |
| Боја кабла | Греи |
| Цоннецтор Дистал | Округли 7-пински конектор, тастер |
| Проксимални прикључак | Езофагеална / ректална сонда |
| Дужина кабла | 3m |
| Паковање | Индивидуално паковање |
| Класификација инструмената | Класа ИИ |
| Својства | ЕКГ монитор, ЕКГ машина |
| Тежина | 100g |
| Гаранција | 1 година |


Popularne oznake: температурна сонда компатибилна са драгерима - 4329889, произвођачи, добављачи, фабрика, јефтине, купују
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа
-

Температурни сензор за Пхилипс 21078А Фацтори Суппли
-

ИСИ 400 вишекорисна сонда за вишекратну употребу одр...
-

GE Marquette višestruka temperaturna sonda
-

Температурна сонда компатибилна са Миндраи
-

Драгер Аир Схиелдс компатибилна температурна сонда з...
-

Охмеда компатибилна температурна сонда - 6600-0628-700



