Охмеда компатибилна температурна сонда - 6600-0628-700
Услови плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, ТНТ, ЕМС, Федек, УПС, морским путем
Време трајања: 3-7 радних дана
МОК: 50 ком
Opis
Охмеда компатибилна температурна сонда - 6600-0628-700
Компатибилност: Датек Охмеда2001 ИВС, 3000 ИВС, 3300 ИВС, 3400 ИВС, 3500 ИВС, 4000 ИВС, 4400 ИВС, 5000 ИВС, Царе Плус 1000, Царе Плус 2000, Царе Плус 3000, Царе Плус 4000, Инкубатори за општу негу (ГЦ), Охио нега за дојенчад (ИЦ), Панда новорођенчад
Услови плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, ТНТ, ЕМС, Федек, УПС, морским путем
Време трајања: 3-7 радних дана
МОК: 50 ком
Техничке спецификације:
| Назив производа | Сонда |
| Место порекла | Гуангдонг, Кина |
| Марка | Молите се |
| Број модела | ГЕ-Датек Охмеда |
| Цертификати | ЦЕ / ИСО |
| Цабле Материал | ТПУ |
| Пречник кабла | 4мм |
| Боја кабла | Греи |
| Цоннецтор Дистал | Мушки, моно утикач |
| Проксимални прикључак | Скин Сенсор |
| Дужина кабла | 3m |
| Паковање | Индивидуално паковање |
| Класификација инструмената | Класа ИИ |
| Својства | ЕКГ монитор, ЕКГ машина |
| Тежина | 100g |
| Гаранција | 1 година |

Popularne oznake: охмеда компатибилна температурна сонда - 6600-0628-700, произвођачи, добављачи, фабрика, јефтине, купују
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа
-

Jednokratna medicinska kutija za mjerenje temperatur...
-

Siemens kompatibilna sonda za temperaturu senzora
-

Temperaturna sonda za jednokratnu upotrebu za Datex ...
-

Senzor temperature osjetnika temperature Datex Ohmeda
-

Аир Схиелдс дјечја сонда за температуру коже и површине
-

Подручје температурне сонде езофагеалног ректума, ко...



