Ректална сонда компатибилне с температуром једњака
Компатибилност: Спацелабс 90369, Ултравиев
Услови плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, ТНТ, ЕМС, Федек, УПС, морским путем
Време трајања: 3-7 радних дана
МОК: 50 ком
Opis
Ректална сонда компатибилне с температуром једњака
Компатибилност: Спацелабс90369, Ултравиев
Услови плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, ТНТ, ЕМС, Федек, УПС, морским путем
Време трајања: 3-7 радних дана
МОК: 50 ком
Техничке спецификације:
| Назив производа | Температурна езофагеална сонда |
| Место порекла | Гуангдонг, Кина |
| Марка | Молите се |
| Број модела | Спацелабс |
| Цертификати | ЦЕ / ИСО |
| Цабле Материал | ТПУ |
| Пречник кабла | 4мм |
| Боја кабла | Греи |
| Цоннецтор Дистал | 10-пински, Д-обликовани прикључак, са тастатуром |
| Проксимални прикључак | Езофагеални / ректални сензор |
| Дужина кабла | 3m |
| Паковање | Индивидуално паковање |
| Класификација инструмената | Класа ИИ |
| Својства | ЕКГ монитор, ЕКГ машина |
| Тежина | 100g |
| Гаранција | 1 година |

Popularne oznake: ректална сонда компатибилна са свемирским лабораторијама, произвођачи, добављачи, фабрика, јефтино, купујте
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа
-

Миндраи температурни сензор за Миндраи Т5 и Т8 0011-...
-

Jednokratna medicinska kutija za mjerenje temperatur...
-

Senzor za temperaturu za jednokratnu uporabu Datex O...
-

Сензор температурне сонде Пхилипс компатибилан
-

ГЕ-Охмеда Гираффе компатибилна температурна сонда
-

Двоструки сензор за температурне сонде за Спацелабс



