Двоструки сензор за температурне сонде за Спацелабс
Услови плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, ТНТ, ЕМС, Федек, УПС, морским путем
Време трајања: 3-7 радних дана
МОК: 50 ком
Opis
Двоструки сензор за температурне сонде за Спацелабс
Услови плаћања: Т / Т, Вестерн Унион, Паипал
Начин испоруке: ДХЛ, ТНТ, ЕМС, Федек, УПС, морским путем
Време трајања: 3-7 радних дана
МОК: 50 ком
Техничке спецификације:
| Назив производа | Дуални сензор температуре сонде |
| Место порекла | Гуангдонг, Кина |
| Марка | Молите се |
| Број модела | Спацелабс |
| Цертификати | ЦЕ / ИСО |
| Цабле Материал | ТПУ |
| Пречник кабла | 4мм |
| Боја кабла | Греи |
| Цоннецтор Дистал | 10-пински, Д-обликовани прикључак, са тастатуром |
| Проксимални прикључак | Двоструки сензори за кожу |
| Дужина кабла | 3m |
| Паковање | Индивидуално паковање |
| Класификација инструмената | Класа ИИ |
| Својства | ЕКГ монитор, ЕКГ машина |
| Тежина | 100g |
| Гаранција | 1 година |


Popularne oznake: дуал сензор компатибилан са свемирским лабораторијама, произвођачи, добављачи, фабрика, јефтино, купују
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа
-

ГЕ Гираффе / Омнибед / Панда вишекратна сонда за тем...
-

Компатибилан температуре Сензор за Сиеменс ДРАЕГЕР 5...
-

Аир штит Висока прецизност коже температуре Сонда са...
-

Senzor temperature temperature kompatibilnog sa Mindray
-

Senzor temperature senzora temperature koji je kompa...
-

Компатибилни температурни адаптер температуре Хеалтх...



